Naj ... 24. kolejki PlusLigi

Jacek Pawłowski

Najbardziej kontrowersyjna sytuacja: zachowanie "kibiców" AZS-u Częstochowa w Bełchatowie

Kontrowersyjna sytuacja miała miejsce na trybunach w Bełchatowie, przed rozpoczęciem meczu PGE Skry z AZS Częstochowa. W opinii działaczy klubu spod Jasnej Góry, fani skonfliktowani z zarządem nie uszanowali minuty ciszy poświęconej tragicznie zmarłym siatkarzom Karpat Krosno. Innego zdania są obserwatorzy tego meczu oraz sami kibice biało-zielonych. W poniedziałek obie strony wydały w tej sprawie sprzeczne oświadczenia, pogłębiając tym samym istniejący od kilku tygodni konflikt. Szkoda tylko, że bardziej lub mniej świadomie, obie strony wykorzystały w nim tragedię jaka miała miejsce w piątkowy wieczór.