Naj ... 24. kolejki PlusLigi

Jacek Pawłowski

Najbardziej rozczarowani: siatkarze Transferu Bydgoszcz po meczu z JW

Zespół Transferu Bydgoszcz do rywalizacji z Jastrzębskim Węglem przystępował z nadzieją przerwania passy porażek trwającej od dwóch spotkań. Podopieczni Vitala Heynena byli bardzo zmobilizowani, bowiem brązowi medaliści minionego sezonu PlusLigi są bezpośrednim rywalem ekipy znad Brdy w walce o czwarte miejsce. Jak się okazało, pomarańczowo-czarni ostatecznie triumfowali bez straty seta. Po meczu, bydgoszczanie mieli prawo odczuwać spory niedosyt, bowiem wszystkie partie  zakończyły się porażką gości 23:25. - Przegrywając 0:3 musisz przyznać, że przeciwnik był lepszy. Nie ma wymówek, że mogliśmy zrobić coś jeszcze. Z drugiej strony przyglądając się statystykom, nie widać tam wielkiej różnicy. Poziom naszej gry był dobry, ale na koniec i tak przegraliśmy w trzech setach - powiedział po meczu trener Transferu Bydgoszcz, Vital Heynen.