Naj ... 24. kolejki PlusLigi

Jacek Pawłowski

Najdłuższe spotkanie: 123 minuty MKS Banimex Będzin - AZS Politechnika Warszawska

Najkrótsze spotkanie: 75 minut Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom

W miniony weekend siatkarskim widowiskiem najdłużej raczyli się kibice w Sosnowcu. Zespół MKS Banimex Będzin o ligowe punkty rywalizowali z AZS-em Politechniką Warszawską aż 123 minuty, jednak ostatecznie zeszedł z parkietu pokonany. Najdłuższa partia tego pojedynku (pierwsza) trwała 35 min.

Zdecydowanie krócej na placu boju wytrwali zawodnicy Indykpolu AZS-u Olsztyn, którzy polegli po zaledwie 75 min. Najkrótsza okazała się pierwsza odsłona, zakończona porażką gospodarzy 22:25 po zaledwie 23 min.