Raport WP SportoweFakty: Najważniejsze momenty w karierze Roberta Lewandowskiego

Redakcja
Redakcja

2. Pięć goli w meczu z VfL Wolfsburg

Robert Lewandowski na boisku w meczu z VfL Wolfsburg (22 września 2015 roku) pojawił się po przerwie. W dziewięć minut zdobył pięć bramek, a Bayern wygrał 5:1. Mówił o tym cały świat, wszystkie gazety rozpisały się o Polaku i wychwalały go pod niebiosa.

To był najszybszy hat-trick w historii Bundesligi (3,22 min), najszybciej strzelone cztery gole (5,42 min) i najszybciej strzelone pięć bramek (8,59 min). Ten występ przeszedł do historii światowej piłki nożnej.

Czy Robert Lewandowski w czasie swojej kariery zostanie wybrany najlepszym piłkarzem świata?