W tym artykule dowiesz się o:
GRA POJEDYNCZA finał:
sobota, 4 sierpnia
Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Serena Williams (USA, 4) 6:0, 6:1 mecz o 3. miejsce:
sobota, 4 sierpnia
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Maria Kirilenko (Rosja, 14) 6:3, 6:4 półfinał: piątek, 3 sierpnia Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Maria Kirilenko (Rosja, 14) 6:2, 6:3 Serena Williams (USA, 4) -Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) 6:1, 6:2 ćwierćfinał: czwartek, 2 sierpnia
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Andżelika Kerber (Niemcy, 7) 6:4, 7:5 Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Kim Clijsters (Belgia) 6:2, 7:5 Serena Williams (USA, 4) - Karolina Woźniacka (Dania, 8) 6:0, 6:3 Maria Kirilenko (Rosja, 14) - Petra Kvitová (Czechy, 6) 7:6(3), 6:3 III runda (1/8 finału): środa, 1 sierpnia
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 16) 7:6(6), 6:4 Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Sabina Lisicka (Niemcy, 15) 6:7(8), 6:4, 6:3 Serena Williams (USA, 4) - Wiera Zwonariowa (Rosja, 13) 6:1, 6:0 Petra Kvitová (Czechy, 6) - Flavia Pennetta (Włochy) 6:3, 6:0 Andżelika Kerber (Niemcy, 7) - Venus Williams (USA) 7:6(5), 7:6(5) Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Daniela Hantuchová (Słowacja) 6:4, 6:2 Maria Kirilenko (Rosja, 14) - Julia Görges (Niemcy) 7:6(5), 6:3 Kim Clijsters (Belgia) - Ana Ivanović (Serbia, 11) 6:3, 6:4 II runda (1/16 finału):
wtorek, 31 lipca
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - María José Martínez (Hiszpania) 6:1, 6:2 Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Laura Robson (Wielka Brytania) 7:6(5), 6:3 Andżelika Kerber (Niemcy, 7) - Tímea Babos (Węgry) 6:1, 6:1 Maria Kirilenko (Rosja, 14) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:3, 6:2 Sabina Lisicka (Niemcy, 15) - Jarosława Szwedowa (Kazachstan) 4:6, 6:3, 7:5 Nadieżda Pietrowa (Rosja, 16) - Anna Tatiszwili (Gruzja) 6:3, 6:7(5), 6:2 Venus Williams (USA) - Aleksandra Woźniak (Kanada) 6:1, 6:3 Julia Görges (Niemcy) - Varvara Lepchenko (USA) 6:3, 7:5
poniedziałek, 30 lipca
Serena Williams (USA, 4) - Urszula Radwańska (Polska) 6:2, 6:3 Petra Kvitová (Czechy, 6) - Shuai Peng (Chiny) 7:5, 2:6, 6:1 Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Yanina Wickmayer (Belgia) 6:4, 3:6, 6:3 Ana Ivanović (Serbia, 11) - Elena Baltacha (Wielka Brytania) 6:4, 7:6(4) Wiera Zwonariowa (Rosja, 13) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:3, 6:3 Daniela Hantuchová (Słowacja) - Alizé Cornet (Francja) 6:3, 6:0 Kim Clijsters (Belgia) - Carla Suárez (Hiszpania) 6:3, 6:3 Flavia Pennetta (Włochy) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 7:5, 6:1
I runda:
poniedziałek, 30 lipca
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Irina Begu (Rumunia) 6:1, 3:6, 6:1 Andżelika Kerber (Niemcy, 7) - Petra Cetkovská (Czechy) 6:1, 3:0 i krecz Maria Kirilenko (Rosja, 14) - Mariana Duque (Kolumbia) 6:0, 1:1 i krecz Sabina Lisicka (Niemcy, 15) - Ons Jabeur (Tunezja) 4:6, 6:0, 7:5 Nadieżda Pietrowa (Rosja, 16) - Jie Zheng (Chiny) 6:4, 7:6(7) Venus Williams (USA) - Sara Errani (Włochy, 9) 6:3, 6:1 María José Martínez (Hiszpania) - Polona Hercog (Słowenia) 6:2, 6:4 Aleksandra Woźniak (Kanada) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) 6:2, 6:1 Laura Robson (Wielka Brytania) - Lucie Šafářová (Czechy) 7:6(4), 6:4 Heather Watson (Wielka Brytania) - Silvia Soler (Hiszpania) 6:2, 6:2 Varvara Lepchenko (USA) - Verónica Cepede Royg (Paragwaj) 7:5, 6:7(6), 6:2
niedziela, 29 lipca
Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Shahar Pe'er (Izrael) 6:2, 6:0 Julia Görges (Niemcy) - Agnieszka Radwańska (Polska, 2) 7:5, 6:7(5), 6:4 Anna Tatiszwili (Gruzja) - Stephanie Vogt (Liechtenstein) 6:2, 6:0 Tímea Babos (Węgry) - Galina Woskobojewa (Kazachstan) 6:4, 6:2 Jarosława Szwedowa (Kazachstan) - Simona Halep (Rumunia) 6:4, 6:2
sobota, 28 lipca
Serena Williams (USA, 4) - Jelena Janković (Serbia) 6:3, 6:1 Petra Kvitová (Czechy, 6) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:4, 5:7, 6:4 Karolina Woźniacka (Dania, 8) - Anne Keothavong (Wielka Brytania) 4:6, 6:3, 6:2 Ana Ivanović (Serbia, 11) - Christina McHale (USA) 6:4, 7:5 Wiera Zwonariowa (Rosja, 13) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 7:6(3), 6:4 Carla Suárez (Hiszpania) - Samantha Stosur (Australia, 5) 3:6, 7:5, 10:8 Daniela Hantuchová (Słowacja) - Na Li (Chiny, 10) 6:2, 3:6, 6:3 Cwetana Pironkowa (Bułgaria) - Dominika Cibulková (Słowacja, 12) 7:6(4), 6:2 Urszula Radwańska (Polska) - Mona Barthel (Niemcy) 6:4, 6:3 Francesca Schiavone (Włochy) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:3, 3:6, 6:4 Alizé Cornet (Francja) - Tamira Paszek (Austria) 7:6(4), 6:4 Yanina Wickmayer (Belgia) - Anabel Medina (Hiszpania) 6:2, 4:6, 7:5 Kim Clijsters (Belgia) - Roberta Vinci (Włochy) 6:1, 6:4 Elena Baltacha (Wielka Brytania) - Ágnes Szávay (Węgry) 6:3, 6:3 Shuai Peng (Chiny) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:3, 6:7(3), 7:5 Flavia Pennetta (Włochy) - Sorana Cîrstea (Rumunia) 6:2, 4:6, 6:2
GRA PODWÓJNA
finał: niedziela, 5 sierpnia
Serena Williams / Venus Williams (USA) - Andrea Hlaváčková / Lucie Hradecká (Czechy, 4) 6:4, 6:4 mecz o 3. miejsce: niedziela, 5 sierpnia
Maria Kirilenko / Nadieżda Pietrowa (Rosja, 3) - Liezel Huber / Lisa Raymond (USA, 1) 4:6, 6:4, 6:1
półfinał: sobota, 4 sierpnia Serena Williams / Venus Williams (USA) - Maria Kirilenko / Nadieżda Pietrowa (Rosja, 3) 7:5, 6:4 piątek, 3 sierpnia
Andrea Hlaváčková / Lucie Hradecká (Czechy, 4) - Liezel Huber / Lisa Raymond (USA, 1) 6:1, 7:6(2)
ćwierćfinał:
czwartek, 2 sierpnia
Maria Kirilenko / Nadieżda Pietrowa (Rosja, 3) - Shuai Peng / Jie Zheng (Chiny) 7:5, 6:7(4), 6:4
Andrea Hlaváčková / Lucie Hradecká (Czechy, 4) - Chia-Jung Chuang / Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:3, 6:4
Serena Williams / Venus Williams (USA) - Sara Errani / Roberta Vinci (Włochy, 2) 6:1, 6:1
środa, 1 sierpnia Liezel Huber / Lisa Raymond (USA, 1) - Jekaterina Makarowa / Jelena Wiesnina (Rosja, 6) 6:3, 6:3
II runda (1/8 finału):
środa, 1 sierpnia
Chia-Jung Chuang / Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Flavia Pennetta / Francesca Schiavone (Włochy, 7) 6:7(3), 7:5, 6:4
wtorek, 31 lipca Liezel Huber / Lisa Raymond (USA, 1) - Agnieszka Radwańska / Urszula Radwańska (Polska) 6:4, 7:6(3)
Sara Errani / Roberta Vinci (Włochy, 2) - Andreja Klepač / Katarina Srebotnik (Słowenia) 7:5, 4:6, 6:4
Andrea Hlaváčková / Lucie Hradecká (Czechy, 4) - Na Li / Shuai Zhang (Chiny) 6:3, 6:1
Serena Williams / Venus Williams (USA) - Andżelika Kerber / Sabina Lisicka (Niemcy, 5) 6:2, 7:5
Jekaterina Makarowa / Jelena Wiesnina (Rosja, 6) - Julia Görges / Anna-Lena Grönefeld (Niemcy) 6:2, 6:1
poniedziałek, 30 lipca
Maria Kirilenko / Nadieżda Pietrowa (Rosja, 3) - Jarosława Szwedowa / Galina Woskobojewa (Kazachstan) 6:3, 6:2
Shuai Peng / Jie Zheng (Chiny) - Nuria Llagostera / María José Martínez (Hiszpania, 8) 6:4, 6:2
I runda:
Liezel Huber / Lisa Raymond (USA, 1) mają wolny los
wtorek, 31 lipca
Flavia Pennetta / Francesca Schiavone (Włochy, 7) - Anabel Medina / Arantxa Parra (Hiszpania) 7:6(4), 6:4
poniedziałek, 30 lipca
Andrea Hlaváčková / Lucie Hradecká (Czechy, 4) - Tímea Babos / Ágnes Szávay (Węgry) 6:1, 6:7(5), 6:2
Julia Görges / Anna-Lena Grönefeld (Niemcy) - Elena Baltacha / Anne Keothavong (Wielka Brytania) 6:3, 6:1
Serena Williams / Venus Williams (USA) - Sorana Cîrstea / Simona Halep (Rumunia) 6:3, 6:2
Andreja Klepač / Katarina Srebotnik (Słowenia) - Margalita Czachnaszwili / Anna Tatiszwili (Gruzja) 7:6(0), 3:6, 6:2
Agnieszka Radwańska / Urszula Radwańska (Polska) - Dominika Cibulková / Daniela Hantuchová (Słowacja) 6:2, 6:1
niedziela, 29 lipca
Na Li / Shuai Zhang (Chiny) - Gisela Dulko / Paola Suárez (Argentyna) 6:4, 6:2 sobota, 28 lipca
Sara Errani / Roberta Vinci (Włochy, 2) - Petra Cetkovská / Lucie Šafářová (Czechy) 6:2, 6:3
Maria Kirilenko / Nadieżda Pietrowa (Rosja, 3) - Klaudia Jans-Ignacik / Alicja Rosolska (Polska) 6:7(5), 6:3, 6:2
Andżelika Kerber / Sabina Lisicka (Niemcy, 5) - Laura Robson / Heather Watson (Wielka Brytania) 1:6, 6:4, 6:3
Jekaterina Makarowa / Jelena Wiesnina (Rosja, 6) - Jarmila Gajdošová / Anastazja Rodionowa (Australia) 6:1, 6:4
Nuria Llagostera / María José Martínez (Hiszpania, 8) - Casey Dellacqua / Samantha Stosur (Australia) 6:1, 6:1
Chia-Jung Chuang / Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Rushmi Chakravarthi / Sania Mirza (Indie) 6:1, 3:6, 6:1
Shuai Peng (Chiny) / Jie Zheng (Chiny) - Alizé Cornet (Francja) / Kristina Mladenović (Francja) 6:1, 6:7(3), 6:3
Jarosława Szwedowa / Galina Woskobojewa (Kazachstan) - Stéphanie Dubois / Aleksandra Wozniak (Kanada) 6:2, 6:0
*
REGULAMIN: mecze toczą się do dwóch wygranych setów; w trzeciej partii nie ma tie breaka.