Z tych okładek Marciniak dumny nie będzie. W Katalonii grzmią

Krzysztof Kaczmarczyk

"Marca"

Media z Madrytu problemu żadnego nie widziały. Błąd? Kontrowersja? Nic z tych rzeczy. "Marca" na swojej okładce dała tylko krótki komunikat, że w 103. minucie anulowano gola Bayernu przez spalonego.

"Joselu mojego życia!!!" - to z kolei główne hasło z okładki, na której znajduje się duże zdjęcie bohatera Królewskich, czyli Joselu. Ten wszedł na murawę w 81. minucie i zdobył dwa kluczowe gole dla Realu.

"Kolejna cudowna remontada" - informuje "Marca". Samo spotkanie nazwali "wielkim meczem", w którym "Real pogrzebał Bayern".