Polacy na świecie: Strzelali aż miło! (wideo)

Maciej Kmita

Łukasz Szukała (Steau Bukareszt)

Zostajemy w Rumunii. Bohaterem Steauy w 17. serii spotkań był Łukasz Szukała.Stoper reprezentacji Polski zapewnił mistrzom Rumunii skromne zwycięstwo 1:0 z CSMS Iasi, w czwartej minucie doliczonego czasu gry II połowy głową trafiając do siatki rywali.

To już czwarty ligowy gol Szukały w bieżącym sezonie, a 15. w ogóle w rumuńskiej ekstraklasie w 124. występie. Jak na środkowego obrońcę to znakomita średnia.

Dzięki tej wygranej przewaga Steauy nad drugim w tabeli CFR Cluj wzrosła do dziewięciu punktów.

Zobacz bramkę Łukasza Szukały (od 3:04):
Kamil Biliński zasłużył na szansę w reprezentacji Polski?