Prezydent Barcelony nie wytrzymał. Oto co zrobił po meczu

Getty Images / Marc Graupera Aloma/Europa Press / Na zdjęcu: Joan Laporta

Atmosfera w Barcelonie znowu jest znakomita i to udzieliło się nawet Joanowi Laporcie. Prezes katalońskiego giganta dał się ponieść euforii po zwycięstwie nad Osasuną (2:1).

[tag=720]

FC Barcelona[/tag] mistrzem Hiszpanii? Coraz więcej kibiców wierzy w to, że ten sezon w końcu przyniesie długo wyczekiwany sukces. Katalończycy świetnie spisują się w La Liga i w trakcie mistrzostw świata na pewno będą liderem.

To efekt wtorkowego zwycięstwa nad Osasuną Pampeluna (2:1). Było bardzo ciężko, bo rywal prowadził do przerwy 1:0, a dodatkowo czerwoną kartkę zobaczył Robert Lewandowski. "Duma Katalonii" odwróciła losy spotkania po przerwie, a zwycięski gol padł w 85. minucie.

To wszystko sprawiło, że w Barcie znowu jest świetna atmosfera, która niedawno została zmącona odpadnięciem z Ligi Mistrzów w fazie grupowej. Coraz więcej osób wierzy, że uda się zdobyć mistrzostwo Hiszpanii po czterech latach przerwy.

Wyjątkowe chwile przeżywa także Joan Laporta. To on latem zaczął uruchamiać dźwignie transferowe, aby przebudować skład. Na Ligę Mistrzów to było za mało, ale na La Liga może wystarczyć. Nie dziwi więc, że jemu także udzieliła się euforia po ograniu Osasuny.

Do sieci trafił film, który został nagrany już po spotkaniu. Na stadionie w Pampelunie wciąż znajdowali się fani Barcy. Uaktywnili się, gdy zobaczyli Laportę na murawie. Szef klubu po chwili zaczął tańczyć z radości.