Krwawy Sport 1. Brutalny nokaut Dariusza Rutkiewicza w walce na gołe pięści (wideo)

YouTube / Daniel Rutkiewicz brutalnie znokautował rywala na gali Krwawy Sport 1

Dariusz Rutkiewicz wygrał pierwszy turniej walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport, która 20 czerwca przygotowała debiutancką galę. W półfinale "Rutek" brutalnie znokautował Arkadiusza Jakóbczyka.

Na galę Krwawy Sport 1 złożyły się walki w formule MMA oraz turniej K-1 na gołe pięści. W nim wzięło udział czterech zawodników.

Półfinałowe pojedynki zwyciężyli Michał Marczak i Dariusz Rutkiewicz. Drugi z wymienionych zawodników popisał się efektownym nokautem w starciu z Arkadiuszem Jakóbczykiem, którego pozbawił przytomności po 19 sekundach. Interweniować musiały służby medyczne.

Zobacz nokaut:

W finale Rutkiewicz pokonał Marczaka i został pierwszym zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport.