Żenujące zachowanie piłkarza Legii. Oto "symulka" 2022 roku? (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Canal+ Sport / Kuriozalne zachowanie piłkarza Legii
Twitter / Canal+ Sport / Kuriozalne zachowanie piłkarza Legii

Piłkarze Legii Warszawa w niedzielę zawiedli swoich kibiców. Drużyna Aleksandara Vukovicia przegrała z Pogonią Szczecin 1:3, mimo że ta przez prawie całą drugą połowę grała w osłabieniu. Na długo zapamiętane zostanie zachowanie Yuriego Ribeiro.

Mimo że na stadionach podczas wydarzeń sportowych jest mnóstwo kamer, niektórzy chyba dalej myślą, iż ich po prostu nie ma. Podobnie twierdzi najwyraźniej Yuri Ribeiro. Zawodnik Legii Warszawa w niedzielnym meczu zaprezentował nowy poziom boiskowej "symulki"

Pomiędzy nim a Mariuszem Fornalczykiem doszło do spięcia. Portugalczyk sam sprowokował, ponieważ w pewnym momencie popchnął piłkarza Pogoni Szczecin. Ten nie pozostał mu dłużny i odpłacił się "uderzeniem" w brzuch.

Choć "cios" należał do bardzo lekkich, Yuri Ribeiro padł na murawę jak rażony piorunem. Można powiedzieć, że zawodnik Legii Warszawa test aktorski zdałby na piątkę z plusem, ponieważ swoją reakcją oddał "tragizm" całej sytuacji.

Oczywiście takie zachowania powinny być piętnowane, ale Portugalczyk nie otrzymał nawet żółtej kartki. To był jeden z nielicznych momentów, kiedy to piłkarz "Wojskowych" mógł zaprezentować się w roli głównej niedzielnego spotkania.

Pogoń Szczecin pokazała charakter, bo mimo gry w osłabieniu po czerwonej kartce Benedikta Zecha, wygrała 3:1. Bramki strzelali tylko "Portowcy", ponieważ przed przerwą gola samobójczego zanotował Damian Dąbrowski.

Zobacz też: Dwa gole w derbach Liverpoolu. The Reds wciąż krok za Manchesterem City Wielkie wyróżnienie dla Lewandowskiego. W przemówieniu Roberta mocne słowa o Ukrainie!