Liga Mistrzów. Bayern o krok od awansu. Sprawdź, kiedy kolejny mecz Roberta Lewandowskiego (transmisja)

Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Bayern Monachium jest o krok od awansu do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Mistrzów. Bawarczycy w środę bronić będą trzybramkowej przewagi wypracowanej w Rzymie. Sprawdź, kiedy mecz Roberta Lewandowskiego.

Pierwsze spotkanie Bayernu i Lazio odbyło się 23 lutego na Stadio Olimpico w Rzymie. Podopieczni trenera Hansiego Flicka nie dali szans swoim rywalom.

Już w 9. minucie wynik otworzył Robert Lewandowski. Do przerwy trafili jeszcze Jamal Musiala i Leroy Sane, a tuż po zmianie stron zrobiło się 4:0 po samobójczym trafieniu Francesco Acerbiego.

Rzymianie nie byli w stanie odpowiedzieć. Strzelili jedynie honorową bramkę w 49. minucie, a do bramki rywali trafił Joaquin Correa. Tym samym kwestia awansu do ćwierćfinału praktycznie się rozstrzygnęła.

Bawarczycy będą zdecydowanym faworytem rewanżu, który przeprowadzony zostanie na Allianz Arenie w Monachium.

Mecz Bayern Monachium - Lazio Rzym odbędzie się w środę, 17 marca o godz. 21:00. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzą TVP 1, Polsat Sport Premium 2, a także platformy WP Pilot i Ipla TV oraz portal sport.tvp.pl. Tekstowa relacja live dostępna będzie na WP SportoweFakty.

Jan Tomaszewski wprost o powołaniach Paulo Sousy. "Nastała normalność"