Anglia: Menedżer zespołu Radosława Majewskiego zwolniony po 1. kolejce!

[tag=5952]Radosław Majewski[/tag], który od lipca jest zawodnikiem Huddersfielfd Town, stracił menedżera już po 1. kolejce nowego sezonu angielskiej Championship!

Na inaugurację nowego sezonu Terriery przegrały przed własną publicznością z AFC Bournemouth aż 0:4, a porażka mogła być jeszcze wyższa, ale rywal drużyny Majewskiego nie wykorzystał w 76. minucie rzutu karnego. [ad=rectangle] W niedzielę przed południem klub z John Smith's Stadium poinformował o rozstaniu z menedżerem Markiem Robinsem, a przyczyną rozwiązania kontraktu była właśnie wysoka porażka na otwarcie nowego sezonu. Robins pracował w Huddersfield od lutego 2013 roku.

Mecz z Bournemouth był debiutem Majewskiego w barwach Terrierów. Polak przebywał na boisku od 1. do 58. minuty i przy stanie 0:3 został zmieniony. Huddersfield wypożyczyło 28-latka do końca sezonu z Nottingham Forest.