Trener Legii Warszawa przerwał wywiad. Uśmiech nie schodził mu z twarzy

Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: Goncalo Feio i Miroslav Radović

Legia Warszawa po dwóch meczach Ligi Konferencji ma na swoim koncie komplet punktów. Rozpromieniony po pokonaniu FK TSC Backa Topola był trener Goncalo Feio. Portugalczyk przerwał wywiad Miroslavowi Radoviciowi.

Polskie kluby bardzo dobrze radzą sobie w Lidze Konferencji. Zarówno Legia Warszawa, jak i Jagiellonia Białystok mają na swoich kontach po 6 punktów i są na dobrej drodze do awansu do kolejnej fazy europejskich pucharów.

Legia w czwartek (24 października) rozprawiła się na wyjeździe z serbskim zespołem FK TSC Backa Topola. Zespół ze stolicy Polski pokonał przeciwników aż 3:0. Nic zatem dziwnego, że po ostatnim gwizdku sędziego zadowolony z wyniku był trener Goncalo Feio.

Portugalczykowi aż uśmiech nie schodził z twarzy. W pewnym momencie przerwał on wywiad, którego udzielał legendarny piłkarz Legii, Miroslav Radović. Sytuację tę w serwisie X pokazał Polsat Sport.

Feio i Radović wpadli sobie w ramiona, a sytuacją kompletnie zaskoczony był dziennikarz przeprowadzający wywiad. Wszystko można zobaczyć poniżej.

Radović to jeden z najbardziej zasłużonych piłkarzy Legii Warszawa. Był czterokrotnym mistrzem Polski i rozegrał dla Legii 371 meczów, strzelił 88 bramek i zaliczył 78 asyst.

Legia po dwóch kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ligi Konferencji. Lepszym bilansem bramkowym legitymują się jedynie Chelsea i ACF Fiorentina.