Spektakularny strzał piłkarza Wieczystej. Nie było czego zbierać [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: gol Trąbki
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: gol Trąbki

Michał Trąbka zdobył fantastyczną bramkę dla Wieczystej Kraków. Bramkarz rezerw ŁKS-u Łódź był w tej sytuacji kompletnie bezradny.

Wieczysta Kraków ma za sobą słodko-gorzki początek sezonu Betclic II ligi. W dwóch pierwszych spotkaniach podopieczni Sławomira Peszki wywalczyli trzy punkty i w sobotę podejmowali ŁKS II Łódź.

Wyróżniającą się postacią na murawie był Michał Trąbka. Pomocnik z ekstraklasowym doświadczeniem w 27. minucie zagwarantował jednobramkowe prowadzenie miejscowym i poszedł za ciosem.

W 44. minucie gospodarze przeprowadzili akcję na połowie rywali. Jacek Góralski wystawił piłkę przed pole karne do Trąbki, który pokazał próbkę swoich umiejętności. 27-latek huknął z dystansu pod poprzeczkę i Tomasz Kucharski nie potrafił zażegnać niebezpieczeństwa.

Po mocnym strzale Trąbki piłka odbiła się jeszcze od lewego słupka i wylądowała w siatce. Zawodnik Wieczystej sam był zaskoczony, że udało mu się strzelić gola wyjątkowej urody. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w przeszłości bronił barw łódzkiego zespołu.

Wieczysta nie zwolniła tempa w drugiej połowie spotkania. Kucharski nie zatrzymał również Chumy i Pawła Łysiaka. Ekipa prowadzona przez Peszkę rozbiła 4:0 drużynę rezerw ŁKS-u.