Fenomenalny debiut Jeremiaha Wellsa w UFC. Rywal stracił przytomność [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Jeremiah Wells znokautował Warlleya Alvesa na UFC Vegas 30
Twitter / Jeremiah Wells znokautował Warlleya Alvesa na UFC Vegas 30

Jeremiah Wells (9-2-1) nie mógł wymarzyć sobie lepszego debiutu w UFC. 34-latek pojedynek z Warlleyem Alvesem (14-5) wziął w zastępstwie, ale pomimo tego zdołał znokautować Brazylijczyka w drugiej rundzie.

Już pierwsza runda była zdecydowanie na korzyść debiutanta. Ten bowiem dużo lepiej prezentował się tle Alvesa w pięściarskich wymianach. W drugiej dopełnił dzieła zniszczenia.

Wells w tempo skontrował rywala prawym sierpowym, powalając go na deski. Amerykanin poszedł za ciosem i kanonadą uderzeń dobił zamroczonego Alvesa aż ten stracił świadomość. Sędzia Chris Tognoni musiał przerwać pojedynek.

Zobacz:

Jeremiah Wells odniósł trzecie zwycięstwo w rzędu w zawodowej karierze. W oktagonie UFC zameldował się po niemal dwuletniej przerwie. Fighter z Pensylwanii może być ciekawym wzmocnieniem kategorii półśredniej w największej organizacji MMA na świecie.

Z kolei Warlley Alves doznał piątej porażki w UFC. Pogromca Salima Touahriego i Colby'ego Covingtona w Ultimate Fighting Championship rywalizuje od 2014 roku.