Speed Car Motor odskakuje rywalom. Sprawdź tabelę i statystyki 2.LŻ

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Karol Słomka / Stanisław Burza i Paweł Miesiąc
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Stanisław Burza i Paweł Miesiąc

W tabeli 2. Ligi Żużlowej po szóstej rundzie spotkań doszło do jednej roszady. Miejscami zamieniły się Naturalna Medycyna PSŻ i GTM Start. Na pozycji lidera umocnił się niepokonany Speed Car Motor.

Spotkanie potentatów 2. Ligi Żużlowej w Lublinie pomiędzy Speed Car Motorem a GTM Startem Gniezno dostarczyło kibicom ogromnych emocji. O wszystkim decydował ostatni bieg, w którym Koziołki dowiozły remis i dzięki temu wygrały 46:44. Dla lublinian było to już piąte zwycięstwo w piątym tegorocznym meczu. Start poniósł pierwszą porażkę i spadł na czwarte miejsce w tabeli, kosztem Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań, który w sobotę pokonał Stal-Met Kolejarza Opole 47:43.

Na pozycji wicelidera pozostała pauzująca w ten weekend TŻ Ostrovia Ostrów. Piątą lokatę wciąż okupuje KSM Krosno, które w pierwszym niedzielnym meczu pokonało Kolejarza Rawicz 55:35. Niedźwiadki, a także opolanie pozostają więc bez punktów.

+3

W klasyfikacji pod względem średniej biegowej na pierwszej pozycji pozostał Eduard Krcmar. Czech reprezentujący GTM Start nie brał jednak udziału w tej kolejce. Tuż za nim plasuje się kolega klubowy Krcmara Marcin Nowak. Na kolejnych pozycjach tercet liderów Motoru. PEŁNE STATYSTYKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ ->