Trener Polaków wściekł się na siatkarzy. Kibice przed TV wszystko słyszeli

Getty Images / Na zdjęciu: Nikola Grbić

Gra polskich siatkarzy przez pierwsze dwa sety w sobotnim meczu z Włochami była daleka od ideału. W pewnym momencie nie wytrzymał Nikola Grbić, który podczas przerwy wyraził swoje niezadowolenie w ostry sposób.

Podopieczni Nikoli Grbicia dotychczas spisywali się kapitalnie na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Już na samym początku pewnie pokonali Egipt (3:0), a potem po arcytrudnym boju wygrali z reprezentacją Brazylii (3:2).

W sobotę nie było już tak kolorowo, ponieważ nieprawdopodobny opór postawili Włosi, którzy już w pierwszym secie pokazali, że są w naprawdę dobrej formie. Szkoleniowiec Polaków był zmuszony do wzięcia przerwy. Wtedy dał upust emocjom.

- Chłopaki, chcę od was wszystkiego teraz! Nie czekajcie na p******* darmo! - krzyczał Nikola Grbić. Serb również mocno gestykulował.

Reakcja szkoleniowca reprezentacji Polski nie była przesadzona, ponieważ jego podopieczni przez dwa pierwsze sety prezentowali się poniżej oczekiwań. Dopiero w trzeciej odsłonie udowodnili, dlaczego zdobyli mistrzostwo Europy w poprzednim roku.

Mimo wszystko, Włosi w czwartym secie dopięli swego i zakończyli spotkanie, wygrywając 3:1. Wiadomo już, że Biało-Czerwoni zagrają w ćwierćfinale ze Słowenią.