Pogoń zmiażdżyła Azoty (wynik)

W rozegranym w niedzielę spotkaniu kończącym 9. kolejkę PGNiG Superligi piłkarze ręczni Gaz-System Pogoni Szczecin pokonali przed własną publicznością Azoty Puławy

Początek spotkania w Szczecinie nie zwiastował tak efektownego zwycięstwa Gaz-System Pogoni. Po 20 minutach gry tablica wyników pokazywała rezultat 12:12. Jednak jeszcze przed przerwą szczecinianie odskoczyli rywalom na cztery bramki 19:15. Po zmianie stron podopieczni Rafała Białego stanęli przed kilkoma szansami podwyższenia prowadzenia, jednak w bramce dobrze spisywał się Maciej Stęczniewski. Sam bramkarz nie był jednak w stanie zatrzymać rozpędzonych zawodników Pogoni. Szczecinianie kolejne bramki zdobywali niezwykle efektownie. Ostatecznie Pogoń zwyciężyła 37:27.

Gaz-System Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 37:27 (19:15) Najwięcej bramek: dla Pogoni - Jacek Wardziński 9, Bartosz Konitz 6; dla Azotów - Jan Sobol 6, Adam Babicz 4.