Anglia: Abbott, Krysiak i Rasiak na boisku

Paweł Abbott i Artur Krysiak zagrali 90 minut w barwach swoich drużyn w sobotnich meczach w lidze angielskiej. Z ławki rezerwowych pojawił się Grzegorz Rasiak. Zabrakło m.in. Radosława Majewskiego, który w minionej kolejce zdobył piękną bramkę.

Reprezentant Polski nie pojawił się nawet na rezerwie, a Nottingham Forest zremisowało 1:1 z Sheffield Wednesday 1:1. W The Championship zagrał tylko Grzegorz Rasiak. Polak przez 31 minut przebywał na boisku w spotkaniu Reading z Doncaster Rovers. Ani jednej ze stron nie udało się strzelić bramki.

W League One pełen mecz w barwach Oldham Athletic zaliczył Paweł Abbott. Jednak jego drużyna przegrała z Bristol Rovers 0:1. Z kolei w barwach Southampton nie ujrzeliśmy Marka Saganowskiego oraz Bartosza Białkowskiego. Obaj całe spotkanie spędzili na rezerwie. Mecz z Charltonem Athletic zakończył się remisem 1:1.

Artur Krysiak zagrał 90 minut w barwach Burton. Polski bramkarz puścił jedną bramkę przeciwko Bradford City (1:1).