W La Lidze remis dał wytchnienie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Jesus Diges / Na zdjęciu: Piłkarze Elche CF
PAP/EPA / Jesus Diges / Na zdjęciu: Piłkarze Elche CF

W La Lidze zakończyła się 15. kolejka. W ostatnim meczu padł remis. Faworyzowana Osasuna Pampeluna 1:1 zremisowała z walczącym o utrzymanie Elche.

W Pampelunie niedosyt. Osasuna w sezonie 2021/22 ma nadzieję na włączenie się do gry o europejskie puchary.

W meczu kończącym 15. kolejkę gospodarze podejmowali Elche, czyli zespół plasujący się w strefie spadkowej.

Potyczka świetnie rozpoczęła się dla Osasuny, która już w 7. minucie objęła prowadzenie, kiedy rzut karny na gola zamienił Ante Budimir.

Radość miejscowych trwała zaledwie przez kilkanaście minut. W 19. do remisu doprowadził Fidel.

Więcej bramek w meczu nie padło. Dzięki zdobytemu punktowi Elche w La Lidze wydostało się ze strefy spadkowej.

Osasuna Pampeluna - Elche CF 1:1 (1:1) 1:0 - Budimir (k.) 7' 1:1 - Fidel 19'

[multitable table=1362 timetable=10738]Tabela/terminarz[/multitable] Czytaj także: Wielkie szczęście Barcelony w meczu z Villarrealem. Co zrobił obrońca?! Mistrz już tuż za liderem La Ligi. Potknięcie Realu Sociedad