Arsenal zdemolował kolejnego rywala, grał Wojciech Szczęsny

Arsenal Londyn rozegrał drugi sparing podczas tournee po Azji. Tym razem Kanonierzy rozgromili reprezentację Wietnamu aż 7:1.

W niedzielę Arsenal Londyn rozgromił drużynę z Indonezji aż 7:0. Wówczas w pierwszym składzie wystąpił Łukasz Fabiański. Tym razem to Wojciech Szczęsny zajął miejsce między słupkami i rozegrał 70 minut. Nie miał zbyt wiele pracy, ponieważ zdecydowaną przewagę miała drużyna z Premier League.

Do przerwy wszystkie trzy gole były dziełem Oliviera Girouda. Kilka dni temu Francuz na boisku pojawił się w drugiej połowie, ale i tak dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Po zmianie stron londyńczycy dorzucili cztery kolejne trafienia, a dwa z nich były dziełem Chuba Akpoma. Warto dodać, że młody napastnik Arsenalu z Indonezją także wpisał się na listę strzelców.

Wietnam - Arsenal Londyn 1:7 (0:3) 0:1 - Giroud 5' 0:2 - Giroud 43' 0:3 - Giroud 45' 0:4 - Oxlade-Chamberlain 46' 0:5 - Akpom 56' 0:6 - Akpom 58' 0:7 - Miguel 75' 1:7 - Dung 76'