Adeccoligaen: Gol Daniela Lubienieckiego

We wtorek popołudniu odbyło się jedno spotkanie w ramach 5. kolejki norweskiej II ligi (Adeccoligaen). Zespół Sogndal Fotball zmierzył się na wyjeździe z Nybergsund Trysil. W wyjściowym składzie gości pojawiło się dwóch Polaków - golkiper <b>Piotr Leciejewski</b> i pomocnik <b>Daniel Marcin Lubieniecki</b>.

Natomiast obrońca Łukasz Nadolski przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych przyjezdnych. Drużyna Sogndal Fotball objęła prowadzenie w 41. minucie meczu. Wówczas z rzutu rożnego dośrodkował Rune Bolseth, a do futbolówki dopadł Lubieniecki i uderzeniem głową umieścił ją w siatce.

Zespół Nybergsund Trysil doprowadził do wyrównania na początku drugiej połowy pojedynku. W 52. minucie Leciejewskiego pokonał Joe Lapira. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Leciejewski oraz Lubieniecki wystąpili w całym spotkaniu.

Nybergsund Trysil - Sogndal Fotball 1:1 (0:1)

0:1 - Lubieniecki 41'

1:1 - Lapira 52'