Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów. Jedenaście goli w Monachium

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/ANNA SZILAGYI / Bayern nie dał szans Dinamu
PAP/EPA / PAP/EPA/ANNA SZILAGYI / Bayern nie dał szans Dinamu

Za nami pierwsze mecze Ligi Mistrzów. We wtorek rozegrano sześć meczów. Aż jedenaście bramek padło w Monachium, gdzie Bayern 9:2 rozgromił Dinamo Zagrzeb.

We wtorek odbyło się sześć meczów Ligi Mistrzów. Najwięcej bramek padło w Monachium. Bayern do przerwy prowadził z Dinamem Zagrzeb 3:0. Chwilę po przerwie goście zdobyli dwie bramki, ale później gospodarze dołożyli sześć i zwyciężyli 9:2.

W Mediolanie AC Milan bardzo szybko trafił FC Liverpool. Gracze The Reds jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie, a po zmianie stron dołożyli trzeciego gola.

Nie zachwycił Real Madryt w domowym spotkaniu z VfB Stutgart. Królewscy pokonali niemiecką drużynę 3:1.

Wyniki wtorkowych meczów 1. kolejki:

Juventus FC - PSV Eindhoven 3:1 (2:0) --> RELACJA 1:0 - Kenan Yildiz 21' 2:0 - Weston McKennie 27' 3:0 - Nicolas Gonzalez 52' 3:1 - Ismael Saibari 90+3'

Young Boys Berno - Aston Villa 0:3 (0:2) --> RELACJA 0:1 - Youri Tielemans 27' 0:2 - Jacob Ramsey 38' 0:3 - Amadou Onana 86'

AC Milan - Liverpool FC 1:3 (1:2) --> RELACJA 1:0 - Christian Pulisić 3' 1:1 - Ibrahima Konate 23' 1:2 - Virgil van Dijk 41' 1:3 - Dominik Szoboszlai 67'

Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb 9:2 (3:0) --> RELACJA 1:0 - Harry Kane 13' 2:0 - Raphael Guerreiro 33' 3:0 - Michael Olise 38' 3:1 - Bruno Petkovic 49' 3:2 - Takuya Ogiwara 50' 4:2 - Harry Kane 58' 5:2 - Michael Olise 61' 6:2 - Harry Kane (k.) 73' 7:2 - Harry Kane (k.) 78' 8:2 - Leroy Sane 85' 9:2 - Leon Goretzka 90+2'

Real Madryt - VfB Stuttgart 3:1 (0:0)  --> RELACJA 1:0 - Kylian Mbappe 46' 1:1 - Deniz Undav 68' 2:1 - Antonio Ruediger 83' 3:1 - Endrick 90+5'

Sporting Lizbona - Lille OSC 2:0 (1:0) --> RELACJA 1:0 - Viktor Gyokeres 38' 2:0 - Zeno Debast 65'