Nagranie z tunelu krąży po sieci. Kibice są wściekli na Mbappe

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robbie Jay Barratt / KMZ/X / Kylian Mbappe
Getty Images / Robbie Jay Barratt / KMZ/X / Kylian Mbappe

Kylian Mbappe już w przerwie meczu z Hiszpanią poprosił jednego z piłkarzy rywali o koszulkę na pamiątkę. Fakt ten rozjuszył francuskich kibiców, którzy wyraz swojego niezadowolenia wykazali w mediach społecznościowych.

We wtorek (9 lipca) reprezentacja Francji mierzyła się z reprezentacją Hiszpanii w półfinale Euro 2024. Pierwsze 45 minut było niezwykle interesującym widowiskiem. Zaczęło się od trafienia Trójkolorowych w 9. minucie spotkania.

Blisko kwadrans później do głosu doszli Hiszpanie, którzy wyprowadzili dwa mocne ciosy i wyszli na prowadzenie. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie (2:1). Kamery KNZ nagrały moment zejścia piłkarzy do szatni.

To, co można zobaczyć na nagraniu (możesz je znaleźć na końcu artykułu), wzburzyło fanów reprezentacji Francji. Na wideo widać, że Kylian Mbappe już w przerwie meczu poprosił któregoś z hiszpańskich piłkarzy o koszulkę na pamiątkę.

"Wiedział, że nie będzie w końcówce mógł zdobyć koszulki zwycięzcy. Nie był już wielką gwiazdą na boisku. Lamine Yamal pokaz mu miejsce w szeregu", "Lewacki bohater" - grzmią w komentarzach francuscy kibice.

Irytacja fanów Trójkolorowych wywołana była nie najlepszą grą Mbappe na turnieju w Niemczech. Nowy nabytek Realu Madryt zdobył tylko jednego gola i zanotował dwie asysty, a oczekiwania w stosunku do niego były znacznie większe.

Z powodu słabszej dyspozycji 25-latka (m.in. przez kontuzję nosa) cierpiała cała reprezentacja Francji, która nie zachwycała stylem gry. Efekt? Porażka z Hiszpanią w półfinale i odpadnięcie z turnieju.