Hiszpania: Unicaja wyrównała stan rywalizacji. Piąty mecz zadecyduje o wszystkim

Drugi mecz z rzędu w serii półfinałowej przegrała ekipa FC Barcelony. W piątkowy wieczór na własnym parkiecie [tag=7945]Unicaja Malaga[/tag] wygrała 77:66.

Sporo problemów ekipie Macieja Lampego sprawia w półfinale Unicaja Malaga. W środę zespół z Andaluzji wygrał po dogrywce 89:84. To zwycięstwo napędziło drużynę Joana Plazy. W piątek gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą 17 punktów (41:24)!

[ad=rectangle]

Goście później zredukowali nieco straty, ale ani przez moment zwycięstwo ekipy z Malagi nie było zagrożone. Ostatecznie Unicaja wygrała 77:66.

Maciej Lampe na parkiecie przebywał zaledwie siedem minut. Nie zdołał w tym czasie oddać nawet rzutu. W swoim dorobku zaliczył jedną zbiórkę.

Piąte spotkanie odbędzie się w niedzielę w Barcelonie.

Unicaja Malaga vs. FC Barcelona 77:66 (20:14, 21:10, 14:16, 22:26)