Czarni pokonują Paderborn

Energa Czarni Słupsk pokonali w meczu sparingowym ekipę z Niemiec - Paderborn Baskets 83:75. "Czarne Pantery" do zwycięstwa poprowadził Marcin Sroka, który w całym spotkaniu zdobył 14 punktów. Dobrze spisali się także Jason Straight - 13 oczek oraz Andrei Lebiediew - 12.

Fantastyczna postawa w pierwszej partii tego spotkania Marcina Sroki sprawiła, ze triumfowali w niej koszykarze Energi Czarnych Słupsk 23:14.

Kolejne dwie odsłony należały już jednak do drużyny Paderbornu Baskets. Na 10 minut przed końcem zespół z Niemiec był nieznacznie na prowadzeniu - 58:57.

Ostatnia ćwiartka znów należała jednak do podopiecznych Andreja Podkovyrova. Koszykarze Czarnych Panter zagrali bardzo skutecznie, zdobywając w tej kwarcie aż 26 punktów.

Energa Czarni Słupsk - Paderborn Baskets 83:75 (23:14, 16:20, 18:24, 26:17)

Czarni: Sroka 14, Straight 13, Lebiediew 12, Bennett 9, Melasa 9, Cesnauskis 8, Leończyk 7, Howell 7, Ingram 2, Ratajczak 2, Dutkiewicz 0.