II liga. Przepiękne trafienie Krystiana Sanockiego z GKS-u Katowice (wideo)

Twitter / Krystian Sanocki popisał się pięknym trafieniem w meczu GKS-u Katowice z Lechem II Poznań

Krystian Sanocki mocno przyczynił się do wygranej GKS-u Katowice z rezerwami Lecha Poznań w II lidze. Pomocnik w drugiej połowie przymierzył zza pola karnego w samo okienko bramki rywali. Bramkarz był bez szans.

Sanocki przepięknym trafieniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Wynik meczu na 3:1 w 87. minucie gry ustalił Marcin Urynowicz i kibice GKS Katowice mogli cieszyć się z pierwszej wygranej w tym sezonie.

Katowiczanie na przestrzeni całego spotkania byli drużyną lepszą od Lecha II. W 36. minucie stracili jednak bramkę i musieli odrabiać straty. Jeszcze przed przerwą wyrównał Adrian Błąd.

W 52. minucie Krystian Sanocki bez namysłu oddał strzał zza pola karnego i zdobył piękną bramkę, będącą ozdobą 3. kolejki II ligi. Wychowanek Amiki Wronki strzelił pierwszego gola w barwach GKS-u. Do drużyny z Górnego Śląska 24-latek trafił w sierpniu z Błękitnych Stargard.

Zobacz gola:

W tabeli II ligi z kompletem punktów prowadzi Chojniczanka Chojnice. GKS Katowice, który rozegrał do tej pory o jeden mecz mniej, znajduje się na 10. miejscu.