Anglia: efektowna akcja Bartosza Kapustki (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / CEN / Bartek Kapustka
East News / CEN / Bartek Kapustka

Bartosz Kapustka w ubiegły weekend zadebiutował w I zespole Leicester City, ale we wtorek znów wystąpił w drużynie U-23. W meczu EPL Trophy rezerwy Lisów przegrały 1:6 z Cheltenham Town, a Polak zdobył dla swojego zespołu honorową bramkę.

W 10. minucie Bartosz Kapustka dostał piłkę w polu karnym rywali, przyjął z efektownym obrotem i pokonał golkipera Cheltenham Town płaskim strzałem z 11 metrów.

Zobacz bramkę Bartosza Kapustki (od 0:15):

To trzeci gol strzelony przez Kapustkę dla Leicester U-23. Jego dorobek w zespole Steve'a Beaglehole'a uzupełniają trzy asysty.

W ubiegłą sobotę reprezentant Polski doczekał się debiutu w I zespole Lisów. W spotkaniu Pucharu Anglii z Evertonem (2:1) Claudio Ranieri wprowadził go na boisko w 84. minucie. Kapustka czekał na ten występ dokładnie 157 dni.

{"id":"","title":""}