Przełamanie Chrobrego Głogów: "Zwycięstwo było nam bardzo potrzebne"

W swoim ostatnim meczu piłkarze Chrobrego Głogów wygrali z Drutex-Bytovią Bytów 3:0. Po ostatnich słabszych wynikach Ireneusz Mamrot cieszył się z trzech punktów dla swojej drużyny.

Chrobry Głogów nie miał ostatnio najlepszej passy. Piłkarze Ireneusza Mamrota zremisowali 1:1 z PGE GKS-em Bełchatów i Sandecją Nowy Sącz, przegrali 1:2 z Olimpią Grudziądz i Rozwojem Katowice. Teraz jednak głogowianie pewnie pokonali Drutex-Bytovię Bytów.

- Nie ukrywam, że to zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Byliśmy po czterech spotkaniach bez wygranej. Był to pierwszy mecz od dłuższego czasu, w którym nie straciliśmy bramki. Mam nadzieję, że to zwycięstwo da nam wiatr w skrzydła - mówił po meczu Ireneusz Mamrot.

Chrobry Głogów Drutex-Bytovię Bytów pokonał 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. - Gdybyśmy mieli więcej spokoju to w pierwszej połowie byśmy strzelili bramkę. Cieszymy się z tej wygranej - skomentował Mamrot.

{"id":"","title":""}

Źródło: TVP S.A.