Sparingowo: Remis Cracovii z Kazachami

W trzecim i ostatnim sparingu podczas drugiego zimowego zgrupowania w Turcji Cracovia zremisowała 1:1 z kazachskim II-ligowym Kaspij Aktau.

Pasy objęły prowadzenie w 77. minucie za sprawą Władisława Romanowa, którego po swojej indywidualnej akcji prostopadłym podaniem uruchomił Łukasz Zejdler i Bułgar wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Wyrównanie padło w 89. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z Kazachów pokonał Matko Perdijicia strzałem głową.

Był to trzeci sparing Cracovii podczas drugiego zimowego zgrupowania w Alanyi, a siódmy w ogóle w czasie przygotowań do rundy wiosennej. Wcześniej drużyna Wojciecha Stawowego pokonała Torpedo Moskwa (2:1), Garbarnię Kraków (4:3) i Czichura Saczchere (3:2), przegrała z FK Ufa (1:2) i Widzewem Łódź (1:2) oraz zremisowała z MFK Koszyce (1:1). Cracovia - Kaspij Aktau 1:1 (0:0) 1:0 - Romanow 77' 1:1 - ? 89'

Składy Cracovii: Pilarz (46' Perdijić) - Nykiel (46' Puzigaca), Żytko (46' Lacić), Kosanović (46' Żołądź), Marciniak - Dąbrowski, Budziński (46' Romanow), Danielewicz (46' Zejdler) - Dudzic (46' Steblecki), Boljević (46' Szewczyk), Zieliński.