Anglia: Polacy to najlepsi rezerwowi

Osiem minut zagrał Radosław Majewski w 1. kolejce The Championship. Rezerwowymi tego dnia byli i nie pojawili się na murawie: Grzegorz Rasiak, Artur Krysiak i Bartosz Białkowski. Najdłużej na boisku przebywał Paweł Abbott.

Majewski to gracz Nottingham Forest. Jego drużyna przegrała na wyjeździe ze spadkowiczem Premier League Burnley 0:1. Polski pomocnik na murawie pojawił się osiem minut przed końcem.

Paweł Abbott zadebiutował w barwach Charltonu Athletic. Przebywał na boisku do 64. minuty, a jego drużyna wygrała z Bournemouth 1:0.

Rasiak nie zagrał ani minuty w barwach Reading. The Royals na swoim stadionie nie sprostali Scunthorpe United, ulegając swoim rywalom 1:2.

W League One rezerwowym w Southampton był Bartosz Białkowski (porażka z Plymouth Argyle 0:1), a w Exeter Artur Krysiak (remis z Colchester United 2:2).

***

Aktualizacja: Tomasz Cywka zagrał 74 minuty w barwach Derby County. Barany pokonały na wyjeździe Leeds United 2:1.