Sensacyjne nazwisko. Hajto podał skład Polaków na mecz z Portugalią

Twitter / Polsat Sport / Tomasz Hajto

Po miesięcznej przerwie reprezentacja Polski wraca do gry w Lidze Narodów. Michał Probierz zaskoczył kilkoma powołaniami. Z kolei Tomasz Hajto zaprezentował swój wymarzony wyjściowy skład kadry.

8 września reprezentacja Polski po raz ostatni grała w Lidze Narodów UEFA. Wówczas Biało-Czerwoni przegrali na wyjeździe z reprezentacją Chorwacji 0:1. Jedynego gola w tym meczu zdobył Luka Modrić.

Po miesiącu przerwy czas na kolejne spotkania kadry prowadzonej przez Michała Probierza. Tym razem oba mecze odbędą się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Najpierw w sobotę 12 października Polacy zmierzą się z Portugalią, a trzy dni później z Chorwacją.

Selekcjoner Michał Probierz pod koniec września powołał piłkarzy na październikowe zgrupowanie. Nie przeszły one bez echa, bo dla wielu zaskoczeniem był m.in. powrót Bartosza Kapustki czy pierwsze powołanie Maxiego Oyedele. Więcej na ten temat TUTAJ.

W środowym programie "Polsat Futbol Cast" emitowany na kanale Polsat Sport jednym z gości był Tomasz Hajto. Były obrońca reprezentacji Polski podzielił się swoim wymarzonym składem kadry Probierza na mecz z Portugalią. Jeden wybór mocno zaskakuje. Hajto w wyjściowej "jedenastce" widziałby Maxiego Oyedele.

Reprezentacja Polski w sobotę podejmie reprezentację Portugali na PGE Stadionem Narodowym. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 20:45. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację live z tego wydarzenia.