Skorupski bez szans. Fantastyczne uderzenie Modricia [WIDEO]

Twitter / Screen / TVP Sport / Na zdjęciu: Luka Modrić nie dał szans Łukaszowi Skorupskiemu

Luka Modrić potwierdził klasę na początku drugiej połowy meczu Chorwacja - Polska. 38-latek popisał się wyśmienitym strzałem z rzutu wolnego i pokonał Łukasza Skorupskiego. Jak się okazało, był to jedyny gol w spotkaniu w Osijeku.

Michał Probierz dokonał czterech zmian w składzie w porównaniu do meczu ze Szkocją, bo choć był zwycięski, to nie wszystko wyglądało dobrze. Od 1. minuty wystąpili m.in. Łukasz Skorupski, Sebastian Walukiewicz, Jakub Kamiński i Mateusz Bogusz.

I choć na papierze wyglądało to nieźle, to na boisku nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia. Chorwaci od początku mieli sporą przewagę, ale nie potrafili jej wykorzystać.

To zmieniło się na początku drugiej połowy. Walukiewicz sprokurował rzut wolny na dwudziestym metrze. Do piłki podszedł Luka Modrić i popisał się fantastycznym uderzeniem w samo okienko. Stojący w bramce Skorupski nie miał nic do powiedzenia.

Dla 38-letniej gwiazdy Realu Madryt był to 27. gol w reprezentacji Chorwacji w 180. występie. Jak się okazało, jedyny w spotkaniu w Osijeku. Podopieczni Zlatko Dalicia pokonali Biało-Czerwonych 1:0 (relacja z meczu TUTAJ>>).