Cztery gole w meczu Wieczystej Kraków. Nowy nabytek już trafia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Wieczysta Kraków / Michał Feliks podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków

Wieczysta Kraków przygotowuje się do historycznego dla siebie sezonu w Betclic 2. lidze. W meczu towarzyskim beniaminek 2:2 zremisował z byłym ligowym rywalem Siarką Tarnobrzeg.

Beniaminek Betclic 2. Wieczysta Kraków odlicza dni do swojego pierwszego w historii spotkania tym szczeblu rozgrywek. Podopieczni Sławomira Peszki walczyli z Siarką, z którą w poprzednich rozgrywkach walczyli o awans. Pod koniec sezonu zespół z Tarnobrzegu wysoko pokonał krakowian i kolejny raz zagrał bez respektu.

Do przerwy pachniało niespodzianką. Naszpikowani ogranymi ligowcami krakowianie przegrywali 0:2. Michał Koj, Jacek Góralskiczy Lisandro Semedo nie byli w stanie zaskoczyć przeciwnika.

Dopiero po przerwie Wieczysta była w stanie swoje akcje zamienić na gole. Na kontaktową bramkę czekać trzeba było do 71. minuty. Wówczas do siatki trafił pozyskany z Radomiaka Radom, a ostatnio grający w Ruchu Chorzów, Michał Feliks. Krakowianie ruszyli po remisu. Udało im się wyrównać po rzucie karnym, który na trzy minuty przed końcem wykorzystał Michał Trąbka.

Wieczysta Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:2) 0:1 - testowany 14' 0:2 - Radosław Socha 29' 1:2 - Michał Feliks 71' 2:2 - Michał Trąbka (k.) 87'

Skład Wieczystej Kraków:

I połowa: Antoni Mikułko - Dawid Kiedrowicz, Konrad Kasolik, Daniel Mikołajewski, Michał Koj - Manuel Torres, Jacek Góralski, Tomasz Swędrowski, Paweł Łysiak, Lisandro Semedo - Chuma.

II połowa: Oskar Mielcarz - Bartosz Brzęk (75' Nikodem Kitowski), Daniel Mikołajewski, Michał Pazdan, Rafał Pietrzak - Karol Danielak (75' Jakub Wołosik), Dawid Pakulski (75' Christoph Knasmuellner), Michał Trąbka, Michał Fidziukiewicz (75' Przemysław Bargiel), Dani Sandoval - Michał Feliks.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!