Wimbledon. Hubert Hurkacz musi dokończyć mecz. Gdzie i o której oglądać? (transmisja na żywo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

W poniedziałek deszcz znowu dał o sobie znać podczas Wimbledonu. Z tego powodu Hubert Hurkacz nie zdołał dokończyć pojedynku z Daniłem Miedwiediewem. Kiedy zostanie wznowiony?

IV runda Wimbledonu źle się zaczęła dla polskich kibiców. Iga Świątek odpadła po trzysetowym boju z Ons Jabeur. Humory mógł poprawić Hubert Hurkacz, który wyszedł na kort kilka godzin później. Jego los jednak wciąż nie jest znany.

Polak rywalizował z Daniłem Miedwiediewem. Po trzech setach było 2:1 dla Rosjanina (6:2, 6:7(2), 6:3). W czwartym nasz tenisista prowadził 4:3 i spotkanie zostało przerwane.

Wszystko przez opady deszczu, które były na tyle intensywne i długotrwałe, że w poniedziałek już nie udało się wznowić pojedynku. Hurkacz i Miedwiediew dokończą mecz we wtorek. Rozpoczną o godzinie 14:30 czasu polskiego na korcie centralnym. Transmisja na żywo w telewizji Polsat Sport. We wtorek gra także jeszcze jeden Polak. Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo gra w deblu przeciwko Nikoli Mekticiowi i Mate Paviciowi. Dokładna godzina ich meczu jest uzależniona od dwóch półfinałów singla kobiet na korcie numer jeden.

Wimbledon: deszcz przerwał mecz Huberta Hurkacza. Jest decyzja organizatorów >> Iga Świątek pociesza się po porażce. Widzi pozytywy po meczu z Ons Jabeur >>