Wimbledon. Magda Linette - Belinda Bencić. O której? Transmisja TV, stream online

Materiały prasowe / Monika Piecha / PZT / Na zdjęciu: Magda Linette

Magda Linette rywalizowała będzie z Belinda Bencić w trzeciej rundzie Wimbledonu. Podpowiadamy, gdzie obejrzysz ten mecz w telewizji i w internecie.

[b]

Wimbledon. Magda Linette - Belinda Bencić. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/b]

W czwartek Magda Linette awansowała do trzeciej rundy Wimbledonu, pokonując w trzech setach Barborę Strycovą. Polka miała piłkę meczową w drugim secie, ale to jednak Czeszka rozstrzygnęła tie-break na swoją korzyść i potrzebna była trzecia partia. W niej zdecydowanie lepsza okazała się Linette.

Polka nie ma ani dnia przerwy. Już w piątek przystąpi do kolejnego spotkania w turnieju gry pojedynczej. Linette tym razem zmierzy się z Belindą Bencić. - Nigdy z nią nie grałam. Belinda lubi, kiedy jest nisko i szybko, czyli po prostu lubi grać na trawie. To nie będzie łatwy mecz, który będzie rozgrywany cały czas w wysokim tempie - przyznała Linette przed kamerą Polsatu Sport.

Mecz Linette - Bencić odbędzie się na korcie numer 14 - jako trzeci w kolejności, a więc nie wcześniej, niż o 16:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra.

Linette - Bencić w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Magda Linette - Belinda Bencić zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Magda Linette - Belinda Bencić: 07.07.2023 (piątek), godz. 16:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty