Polska
Zakończony
Rosja
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędozny czas i zapraszamy na kolejny mecz w Maracanazinho. Amerykanie będą mierzyli się z Francuzami.

komentarz

komentarz

Pierwsza porażka Biało-Czerwonych stała się faktem. Kolejny mecz rozegrają już w poniedziałek przeciwko Kubie. Już teraz zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie!

komentarz

Niestety Polacy przegrywają wymianę z Rosją 3:2. Mimo porażki Polacy zajmują lokatę wyżej w grupowej tabeli.

2
2
komentarz

"Nic się nie dzieje, nanana, jaki tu spokój..." świewają kibice w Maracanazinho. Polacy bojowo nastawieni!

1
komentarz

Oj nerwowo się zrobiło w szeregach Rosji. Kolejny czas Alekno.

komentarz

Przed chwilą na boisku zameldował sie Kubiak i jak na kapitana przystało podrywa drużynę do gry.

1
1
komentarz

Jeszcze Bartosz Kurek przedłuża szanse Polaków.

1
1
komentarz

Kończy Aleksander Wołkow. Cztery meczowe dla Rosji.

1
1
komentarz

Tym razem Łomacz lepiej do Bieńka i ten kończy bez problemu.

1
komentarz

Czas dla Antigi.

1
1
komentarz

Kończy Kliuka. Ostatnia chwila Polaków na odwrócenie losów seta.

1
komentarz

Fatalne rozegranie Łomacza, Bieniek był bez szans na skończenie piłki.

1
1
komentarz

A Michajłow jak psuł nerwy Polaków, tak psuje nadal. Kończy na prawym skrzydle.

1
1
komentarz

Kończy Mateusz Mika. Wyczekiwany kończący atak przyjmującego.

komentarz

Ależ okazję na kontakt z rywalem zmarnował Mateusz Mika! Polacy mieli wszystko po swojej stronie, aby ustanowić wynik na 7:8, a przyjmujący Lotosu Trefla wybił piłkę metr poza linię końcową w ataku.

1
komentarz

Polacy skaczą, próbują blokować ale nie wychodzi. Najgorsze jest to, że problem polega na tym, że do ataków Rosjan po prostu nie doskakują...

Zamiana stron boiska.

komentarz

Po przerwie Rosjanie podają pomocną dłoń Polakom i popełniają błędy.

1
komentarz

Bartosz Kurek ma na swoim koncie 37 punktów obecnie. Jeżeli dobije do 40 to pobije rekord Niemca - Georga Grozera w indywidualnej zdobyczy punktowej sprzed czterech lat!

komentarz

Rosjanie odskakują na 3 oczka. Antiga prosi o czas.

1
komentarz

Bartosz Kurek zablokowany... Najwyższy czas, żeby któryś z Polaków pomógł Kurkowi w ofensywie.

1
3:3

Brawo Rafał Buszek. Rosjanie nie mogą znaleźć recepty na przyjmującego mistrzów Polski.

1
komentarz

Początek seta i od razu zacięta rywalizacja. A po stronie Polaków Bartosz Kurek nie schodzi z wysokiej skuteczności.

1
komentarz

Zaczynamy tie-breaka, a Kubiaka jak nie było tak nie ma. W jego miejsce Rafał Buszek.

2
1
komentarz

Mecz niczym sinusoida. Warto powtórzyć sondę, po czterech setach spotkania:

Kto wygra piątego seta meczu Polska - Rosja?
Polska
Rosja
5
komentarz

Kapitany Bartosz Kurek! Doprowadził niemal w pojedynkę do remisu i tie-breaka w meczu z Rosją!

3
komentarz

I znów Kurek! Grzegorz Łomacz niczym Fabian Drzyzga podczas sezonu ligowego w Asseco Resovii Rzeszów, wszystko co ma w górze posyła do Bartosza Kurka a ten kończy niczym rasowy kiler!