(2:1)
Zakończony

Francja

komentarz

Znamy pierwszego finalistę EURO 2024. Po ograniu Francji 2:1 o złoto zagrają Hiszpanie!

196
86
6
7
9
90+5'

Griezmann uderzył głową, ale ponad bramka. Francuzi jeszcze marzyli o rzucie rożnym, racji nie mieli.

117
88
19
16
19
90+5'

Jeszcze Francuzi, ale są w stanie przeprowadzić jedną, może dwie akcje.

36
36
19
19
63
90+3'
41
12
9
8
7
90+3'
42
11
942
13
36
90+2'

A teraz cierpi Merino. Każda sekunda jest dla Hiszpanów na wagę złota.

74
31
22
26
26
90+1'

Faul taktyczny i kolejna kartka w meczu.

30
14
18
27
52
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

39
27
20
12
36
90'

Hiszpanie pod bramką rywala, wywalczyli korner i są coraz bliżej finału!

78
24
10
9
9
89'

Bardzo ostro Camavinga i zasłużona kartka.

55
19
5
6
12
88'

Coraz bardziej nerwowi Francuzi. Oni czują, że czasu na wyrównanie mają niewiele.

62
35
12
11
9
86'

Mbappe ruszył lewą stroną, po raz kolejny, znalazł miejsce do strzały, ale potwornie przestrzelił!

42
34
15
9
13
85'

Wciąż czekamy na wznowienie meczu, Laporte cierpi. Nos boli, zawodnik jednak wróci do gry.

11
13
5
7
4
83'

Laporte wpadł na Giroud i rozbił głowę. Przerwa w grze. Sporo przypadku w tym wszystkim.

5
9
16
7
10
81'

W końcu pokazali się Hiszpanie. Kropnął z dystansu Yamal. Metr obok bramki.

40
20
9
12
9
79'

Hiszpanie nie zamierzają dobijać rywala, tylko chcą dowieźć skromne prowadzenie do końca. Czy słono za to nie zapłacą?

35
26
19
14
13
79'
76'
37
36
5
3
5
76'
8
7
3
5
6
76'

Błąd Hiszpanów, do bezpańskiej piłki dopadł Hernandez, ale próba z ok. 15 metrów była niecelna!

15
10
6
7
7
75'

Z kontry Hiszpanów wyszedł atak pozycyjny i teraz długo rozgrywają piłkę na połowie Francuzów. A czas płynie coraz szybciej.

20
14
4
5
4
73'

Bardzo ciasno jest w polu karnym Hiszpanii. Francuzi szukają swojej szansy i nie jest wykluczone, że w końcu ją znajdą.

7
4
3
13
24
71'

Bradley Barcola urwał się lewą stroną, ale nie zagroził Hiszpanom, którzy bronią się coraz pewniej.

26
12
7
5
4
70'

Hiszpanom udało się przenieść ciężar gry w okolice środka pola.

27
13
4
2
3
67'

Dembele zamarzył o rzucie wolnym z dogodnej pozycji. Sędzia był innego zdania.

20
25
7
7
7
65'

Francuzi wyraźnie przyspieszyli. Przed momentem do szczęścia zabrakło im jedynie dłuższego boiska.

14
14
9
9
18
63'

Dogranie z kornera, głową z pięciu metrów uderzał Upamecano, pomylił się o metr, może dwa.

20
11
9
6
8
62'
4
51
15
41
106
62'
62'
60'
22
8
6
4
4
60'

Dwa kwadranse pozostały Francuzom. Tutaj wszystko jest jeszcze możliwe. Tak jak przed momentem, kiedy po dograniu Dembele na przedpolu zrobiło się niebezpiecznie.

4
4
4
6
5
57'
5
56'

Mbappe uderzył z trudnej pozycji z pola karne. Unai Simon pewnie złapał piłkę.

15
8
1
2
56'

Francja w ataku pozycyjnym, Hiszpanie czekają na swój moment na, być może, zamknięcie meczu.

14
7
5
4
5
53'

Aurelien Tchouameni doszedł do dogrania z rzutu rożnego. Uderzył wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

8
3
2
2
52'

Mbappe dogrywał z lewej strony, zbyt mocno. Po chwili podawał Dembele, bez efektów.

13
12
5
3
7
50'

Marc Cucurella dogrywał na czwarty metr, dobrze zachowała się obrona Francuzów. Trójkolorowi muszą być czujni w tyłach. Jeden błąd i będzie już po emocjach.

9
8
8
5
7
48'

Problemy ma Mike Maignan, który przy wcześniejszej interwencji trochę ucierpiał. Na razie jednak bramkarz nie wezwał pomocy.