US Sassuolo. Schodzi: Maxime Lopez. Wchodzi: Emil Ceide.

schodzi Schodzi
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ruan Tressoldi.

Liczne sytuacje podbramkowe Juventusu i piłka znalazła się ostatecznie w bramce Neroverdich. 2:1 dla zespołu w Piemontu! Dusan Vlahović poradził sobie z niezdarnym defensorem, a w pokonaniu Gianluci Pegolo pomógł rykoszet od przeciwnika.

Ruan Tressoldi #44
US Sassuolo
8
3
1
1
85'

Juventus dwoi się i troi, ale bez przekonującego efektu. Płaskie dośrodkowanie Alexa Sandro zostało wybite na korner. Również wrzutka ze stałego fragmentu gry została zahamowana przez zawodników w zielono-czarnych pasiakach.

1
82'

Interweniował na linii bramkowej Gianluca Pegolo i nie pozwolił Leonardo Bonucciemu na wepchnięcie piłki do siatki po dośrodkowaniu przedłużonym przez Adriena Rabiota. Juventus nie radzi sobie w ofensywie, choć szans na odzyskanie prowadzenia nie brakuje.

79'

Może to Sassuolo zada rozstrzygający cios gospodarzom. Davide Frattesi szarżował wewnątrz pola karnego Juventusu, a w akcji uczestniczył również między innymi Mert Muldur.

74'

US Sassuolo. Schodzi: Abdou Harroui. Wchodzi: Davide Frattesi.

Abdou Harroui #20
73'

Kombinacyjna wymiana podań Bianconerich. Alvaro Morata próbował podsumować ją płaskim strzałem do bramki, ale został zablokowany przez Gianmarco Ferrariego. Po chwili potworny kocioł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale jakimś cudem gospodarze nie skierowali piłki do bramki Neroverdich.

70'
70'

Weston McKennie oddał strzał w słupek.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Henrique za faul na Manuelu Locatellim.

Matheus Henrique #97
US Sassuolo
1
66'

Giacomo Raspadori ruszył na przebój przez centrum boiska. Jego przyspieszenie zostało podsumowane uderzeniem celnym, ale jego obronienie nie było wymagającym wyzwaniem dla Mattii Perina.

64'

Bianconeri przyspieszyli po zmianach personalnych, które przeprowadził Massimiliano Allegri. Alvaro Morata wszedł za bocznego obrońcę Mattię De Sciglio, natomiast Manuel Locatelli zastąpił w centrum pola Denisa Zakarię.

59'

US Sassuolo. Schodzi: Domenico Berardi. Wchodzi: Matheus Henrique.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Hamed Traore za faul na Paulo Dybali.

US Sassuolo
1
56'

Weston McKennie otrzymał przytomne podanie w polu karnym Neroverdich. Techniczne uderzenie Amerykanina i piłka zatrzymała się na słupku w bramce strzeżonej przez Gianlucę Pegolo!

53'

US Sassuolo wyraźnie nabrało pewności siebie i na początku drugiej połowy meczu grało z mocnym postanowieniem sprawienia niespodzianki. Ostatnia akcja Neroverdich zakończyła się niecelnym strzałem Gianluci Scamacci.

1
1
50'

Obrazki z pierwszej połowy spotkania.

48'

Mattia Perin wymownie dał do zrozumienia zawodnikom Juventusu z pola, że wykona dalekie wznowienie gry. Bianconeri muszą organizować się do bardziej zdecydowanego ataku, jeżeli nie chcą mieć większych problemów niż aktualne.

46'

Pora na drugą połowę spotkania. Przed zmianą stron ani gospodarzom, ani gościom nie udało się osiągnąć zdecydowanej przewagi, ani wypracować bramkowej przewagi.

46'

US Sassuolo. Schodzi: Kaan Ayhan. Wchodzi: Mert Muldur.

Czy Juventus FC awansuje w tym sezonie do Ligi Mistrzów?
1
45'

Doliczone dwie minuty.

40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie meczu. Przebudzili się gospodarze do atakowania, a ostatnia ich akcja zakończyła się strzałem Alexa Sandro w Gianlucę Pegolo. Nie tak łatwo pokonać bardzo doświadczonego bramkarza Sassuolo.

1
1
1
1
1
37'

Dusan Vlahović miał na plecach obrońcę, co utrudniło wykorzystanie podania prostopadłego Arthura Melo i pokonanie uderzeniem bramkarza. US Sassuolo zostało uratowane i niezmiennie kompromisowy wynik w stolicy Piemontu.

1
1
1
1
1
34'

Sassuolo doprowadziło do remisu.

1
1
1
1
1
33'

Mattia Perin interweniował z wyczuciem po dośrodkowaniu Hameda Juniora Traore z rzutu rożnego. W gąszczu przeciwników oraz kompanów z klubu poskromienie piłki nie było takim banalnym zadaniem.

30'

Trwa bombardowanie bramki strzeżonej przez Mattię Perina. Były zawodnik Genoi nie miał dużego problemu z zatrzymaniem piłki, która sunęła po murawie po uderzeniu zza linii pola karnego.

24'

Gol! Strzelił Hamed Traore. Asystował mu Gianluca Scamacca.

Sassuolo doprowadziło do remisu. Od kilku minut Neroverdi niemal nieustannie byli na połowie boiska należącej do Juventusu. Bianconeri mają karę za swoje lenistwo. Hamed Junior Traore znalazł sposób na pokonanie strzałem zapracowanego od początku spotkania Mattii Perina.

2
1
2
3
4
22'

Denerwuje się publiczność w Turynie, ponieważ przyjezdni utrzymują się długo w posiadaniu piłki. Maxime Lopez starał się rozerwać obronę Juventusu indywidualnym przyspieszeniem. W ostatnim momencie połapali się w tym wszystkim gospodarze.

1
15'

Kwadrans z jednym golem. Po zmianie wyniku przebudzili się Neroverdi i kilkakrotnie dali do zrozumienia zawodnikom Juventusu, że jednobramkowa zaliczka absolutnie nie jest jeszcze bezpiecznym kapitałem.

1
12'

Gubią się gospodarze. Leonardo Bonucci zgubił piłkę blisko własnego pola karnego, za co Domenico Berardi mógł wymierzyć surową karę. Uderzenie reprezentanta Włoch zostało sparowane na korner przez Mattię Perina. Potężna próba, ale dubler Wojciecha Szczęsnego jest czujny na posterunku.

1
1
11'

1:0. Paulo Dybala nie potrzebował dużo czasu.

8'

Pierwsze w meczu wyraziste przyspieszenie Sassuolo. Akcja Domenico Berardiego poskutkowała rzutem rożnym. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry nie było niebezpiecznie pod bramką Mattii Perina.

3'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Akcja bramkowa Bianconerich zakończona uderzeniem do siatki Paulo Dybali. Gospodarze wykorzystali lewe skrzydło, a po centrze pierwszy strzał Westona McKenniego został jeszcze zablokowany, ale poprawka Argentyńczyka pozwoliła na objęcie prowadzenia 1:0. Mocne otwarcie Juventusu.

Juventus FC
2
4
1
czas Start meczu
20:16

Wojciech Szczęsny zajął miejsce na ławce rezerwowych Juventusu.

1
1
1
17:09

Koncentracja Juventusu przed najbliższym zadaniem.

17:06

Sędzia: Livio Marinelli

17:06
1
17:03

US Sassuolo zaprezentowało się beznadziejnie w poprzednim meczu. Nie minęło dużo czasu i Neroverdi przegrywali dwiema bramkami z UC Sampdorią. Ostatecznie ponieśli przykrą porażkę 0:4. Blucerchiati przybliżyli się do utrzymania, a Sassuolo popada w ligową szarzyznę.

16:56

Juventus zatrzymał komplet punktów w Turynie.

16:55

Juventus był wygranym kolejki ligi włoskiej, która nastąpiła po przerwie reprezentacyjnej. W wygranym 2:0 meczu z Hellasem Werona do bramki przymierzyli piłkarze sprowadzeni w zimowym oknie transferowym. Dusan Vlahović strzelił pierwszego gola, a prowadzenie Bianconerich podwoił Denis Zakaria.

1
16:52

W półfinale Pucharu Włoch dojdzie do derbowego dwumeczu.

16:51

We wtorek Inter Mediolan zwyciężył 2:0 z AS Romą.

16:47

W czwartym ćwierćfinale Pucharu Włoch dojdzie do konfrontacji Juventusu FC z US Sassuolo. Bianconeri nie wywalczyli Superpucharu Włoch, a niebawem czeka ich powrót do Ligi Mistrzów. W intensywnym okresie muszą wystrzegać się potknięć.