"Miażdżące oblężenie". Hiszpanie piszą, co ich kadra zrobiła Włochom

Po drugiej wygranej na Euro 2024 - z Włochami (1:0) - reprezentacja Hiszpanii zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Media na Półwyspie Iberyjskim są pod wrażeniem postawy podopiecznych Luisa de la Fuente. "Bravissimo" - pisze "Mundo Deportivo".

Michał Fabian

"Marca": "Możemy marzyć o wielkich rzeczach"

"Po miażdżącym oblężeniu w wykonaniu 'La Roja' zadecydował samobójczy gol Calafioriego. Wychodzimy jako pierwsza drużyna z grupy. A w niedzielę, 30 czerwca, zagramy w 1/8 finału z drużyną z trzecich miejsc. Wcześniej zaś z Albanią (24 czerwca)" - opisuje sukces Hiszpanów "Marca".

Przypomnijmy, że reprezentacja Hiszpanii awans do 1/8 finału zapewniła sobie po zwycięstwach z Chorwacją (3:0) oraz Włochami (1:0).

Oglądaj Euro 2024 w Pilocie WP [reklama].

Czy reprezentacja Hiszpanii zagra w finale Euro 2024?