Duńskie media w euforii. Tak piszą o meczu z Rakowem

Łukasz Witczyk

sn.dk: Vavro wprowadził FCK do Ligi Mistrzów

Portal sn.dk za bohatera uznał Vavro, który "swoim kopnięciem wprowadził Kopenhagę do Ligi Mistrzów. "Od tego czasu za każdym razem, gdy Vavro dostawał piłkę, kibice Kopenhagi krzyczeli, by strzelał. Nawet jeśli był na własnej połowie. Gol zapewnił spokój w grze FCK i nerwy opadły. Jednak bramka, jaką Raków strzelił w 87. minucie sprawiła, że nerwów nie zabrakło" - czytamy.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (8)
  • sondor Zgłoś komentarz
    O tym zadecydowały w zasadzie dwa kuriozalne gole, że Raków odpadł z rozgrywek. Niestety i taką sytuację sztab Rakowa powinien przewidzieć. Czy wyciągnie wnioski z tej lekcji w
    Czytaj całość
    przyszłości to czas pokaże!!!
    • Arsent Zgłoś komentarz
      Dobrze, że odpadł. 90% składu to obcokrajowcy. Mamy się cieszyć, że jakiś Grek czy inny Chorwat gra w LM ?! A wuj z nimi.
      • axolotl Zgłoś komentarz
        Zwróćcie uwagę, że Raków jako jedyny klub w 4 rundzie rozpoczynał rozgrywki od 1 rundy. Rozegrał z tego powodu aż 8 spotkań a z wszystkich przegranych w 4 rundzie to Raków był
        najbliżej awansu.
        • anzus Zgłoś komentarz
          Raków ot tak po prostu nie dorósł do Ligi Mistrzów!
          • Mario1989 Zgłoś komentarz
            Wstydzę się tego rakowa .. nie dosyć że stadion jak u 4 ligowca, zlepili zespół ze zbieraniny, 2-3 Polaków w pierwszym składzie … grają jak miernoty ciesząc się że przegrali z
            nędznym zespołem z Kopenhagi który nic nie pokazał … przecież porządny zespół oklepałby Duńczyków z 3-0