Liga Mistrzów. Kiepski początek Interu. Milan Skriniar: Taka gra jest niedopuszczalna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: Milan Skriniar
Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: Milan Skriniar

Inter Mediolan zaledwie zremisował w 1. kolejce Ligi Mistrzów ze Slavią Praga (1:1). Punkt dla włoskiego klubu w doliczonym czasie gry uratował Nicolo Barella. Po zakończeniu spotkania dosadnie o formie zespołu wypowiedział się Milan Skriniar.

W 63. minucie bramkę dla Slavii Praga zdobył Peter Olayinka. Piłkarze Interu długo starali się doprowadzić do remisu. Dokonali tego dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy piłkę do siatki rywali skierował Nicolo Barella. Z takiego obrotu spraw niezadowolony był pomocnik "Nerazzurich" Milan Skriniar.

- Gdybyśmy grali od samego początku tak, jak w ostatnich minutach, to myślę, że byłby to zupełnie inny mecz - powiedział Skriniar w rozmowie ze Sky Sports Italia.

- Nie byliśmy wystarczająco skoncentrowani i przysnęliśmy. Pierwszy mecz zawsze jest najważniejszy. Mamy jeszcze pięć w fazie grupowej i absolutnie musimy pokazać więcej charakteru - dodał 23-latek.

Milan Skriniar uważa, że na poziomie Ligi Mistrzów należy prezentować zdecydowanie lepszy poziom. - Walczyliśmy o stworzenie szans. Nie wiem, gdzie był problem, ale musimy przeanalizować ten mecz i jasno określić, co zrobić. Niedopuszczalne jest granie w taki sposób w Lidze Mistrzów - zakończył.

Slavia Praga to teoretycznie najsłabszy zespół w grupie F. Oprócz Interu Mediolan grają w niej jeszcze FC Barcelona oraz Borussia Dortmund.