Cristiano Ronaldo ucierpiał w meczu z Parmą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

W trakcie meczu z Parmą Cristiano Ronaldo został trafiony w okolice oka. Włoscy dziennikarze przekonują, że po spotkaniu widać było sporego rozmiaru bliznę na twarzy Portugalczyka.

[tag=698]

Juventus[/tag] odniósł ważne zwycięstwo w trzeciej kolejce Serie A. Chociaż mistrz Włoch mierzył się z beniaminkiem z Parmy, wygrana nie przyszła mu łatwo. Juve wygrało 2:1 i zachowało pozycję lidera tabeli.

Spotkania na Stadio Ennio Tardini najlepiej nie będzie jednak wspominał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, sprowadzony do stolicy Piemontu za wielkie pieniądze, ma za sobą kolejny mecz bez strzelonego gola.

Ponadto już w pierwszej połowie 33-latek ucierpiał w jednym ze starć i była potrzebna pomoc lekarzy. W 32. minucie Ronaldo podszedł do linii bocznej w czasie przerwy, sygnalizując, że ma problemy z okiem.

Okazało się, że piłkarz musiał zostać trafiony, być może łokciem. Po końcowym gwizdku, gdy Ronaldo przechodził do autokaru Juve, dziennikarze mieli widzieć pod jego okiem sporego rozmiaru bliznę. Napastnikowi towarzyszyło trzech ochroniarzy, którzy zakazali robienia zdjęć.

Nie ma jednak możliwości, by taki uraz przeszkodził Ronaldo w grze w najbliższych spotkaniach Starej Damy. Tym bardziej, że nie zagra on w zbliżających się meczach reprezentacji Portugalii, z Włochami i Chorwacją.