MKS Kluczbork - Odra Opole 0:3 w meczu sparingowym

Odra Opole odniosła swoje drugie zwycięstwo w tegorocznych sparingach. Tym razem podopieczni <b>Piotra Rzepki</b> pokonali drugoligowy MKS Kluczbork 3:0. Dwa gole zdobył <b>Charles Nwaogu Uchenna</b>, a wynik meczu ustalił junior niebiesko-czerwonych <b>Mateusz Szwagra</b>.

MKS Kluczbork - Odra Opole 0:3 (0:2)

0:1 - Uchenna 29'

0:2 - Uchenna 33'

0:3 - Szwarga 66'

Michał Filipowicz w końcówce nie wykorzystał rzutu karnego.

MKS: Stodoła (31' Świtała, 61' Chałubiec) - Cieślak, Jagieniak, Nowacki (46' Gierak), Adamczyk (46' Sawko, 65' Adamczyk), Niziołek (46' Hober), Luberda (46' Kazimierowicz), Glanowski (46' Kowalczyk), Nitkiewicz (46' Jasiński), Sobota (70' Olejarz), Stępień (46' Sobotta).

Odra: I połowa: Bella - Kowalczyk, Surowiak, Sacha, Filipe, Rogowski, Tracz, Syldorf, Siedlecki, Szymczyszyn, Uchenna. II połowa: Sławik - Orłowicz, Odrzywolski, Zaczyk, Kalinowski, Szymków, Paciorek, Deja, Monasterski, Filipowicz, Szwarga.