Flota pokonała "czerwoną latarnię" (wynik)

Olimpia Elbląg przegrała na własnym stadionie z Flotą Świnoujście 1:3. Goście do przerwy prowadzili już 2:0. W drugiej odsłonie kontaktowego gola zdobyła Olimpia, ale na pięć minut przed końcem goście trafili po raz trzeci. Gospodarze kończyli pojedynek w osłabieniu po czerwonej kartce dla Stodoły.

Olimpia Elbląg - Flota Świnoujście 1:3 (0:2)

0:1 - Tomasik 23'

0:2 - Ostalczyk 40'

1:2 - Koczon 61'

1:3 - Chyła 85'

Olimpia Elbląg: Stodoła - Pietroń, Staniek, Pacan, Banasiak, Kaczmarczyk, Muszalik, Bartosiak (55' Zaniewski), Kołodziejski (75' Lyubenov), Iwan (68' Buśkiewicz), Koczon.

Flota Świnoujście: Waśków - Udarević, Jasiński, Niewiada, Kieruzel, Ostalczyk, Chyła, Broź (78' Chifon), Kalinowski (46' Śpiączka), Tomasik, Nnamani (46' Misan).

Żółte kartki: Bartosiak, Banasiak, Pietroń, Zaniewski (Olimpia) oraz Broź, Ostalczyk (Flota).