Wciąż odczuwa skutki brutalnego wejścia? Kamery tego nie pokazały

Facebook / Przegląd Sportowy Onet / Kulejący Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu z Sevillą. Napastnik nadal odczuwa skutki faulu chorwackiego bramkarza w spotkaniu Ligi Narodów.

Po wejściu Dominika Livakovicia sędzia pokazał bramkarzowi czerwoną kartkę. Starcie z rywalem boleśnie odczuł Robert Lewandowski, który skorzystał z pomocy medycznej. Hiszpańskie media krótko po spotkaniu reprezentacji Polski informowały, że pod znakiem zapytania stoi występ napastnika w meczu FC Barcelony z Sevillą.

Ostatecznie jednak zawodnik zagrał i zdobył dwie bramki. Pierwszą z rzutu karnego, a drugą przytomnie zachowując się w polu karnym rywali. Z boiska zszedł w 66. minucie rywalizacji, a jego miejsce zajął Pau Victor.

Kapitan naszej kadry nadal odczuwa skutki faulu Chorwata w spotkaniu Ligi Narodów. Widać to na nagraniu opublikowanym przez Przegląd Sportowy Onet na Facebooku. Film pokazuje moment zejścia piłkarzy w przerwie do tunelu i kulającego Lewandowskiego.

Hansi Flick mógł sobie pozwolić na zmianę doświadczonego napastnika, ponieważ Duma Katalonii nie miała problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa.

Barcelona wygrała 5:1 i jest liderem tabeli La Ligi. Lewandowski z kolei zdobył dwie bramki i przewodzi klasyfikacji strzelców ligowych rozgrywek z 12 trafieniami.