Wystarczyły trzy słowa. Pomijany przez Probierza piłkarz przemówił po meczu

Getty Images / y Maja Hitij - FIFA/FIFA via Getty Images / Na zdjęciu; Matty Cash

Matty Cash w wymowny sposób skomentował wtorkowy mecz Polski z Chorwacją na PGE Narodowym. Piłkarz Aston Villi w mediach społecznościowych zwrócił się bezpośrednio do kolegów z kadry.

Wtorkowy mecz dostarczył kibicom nieprawdopodobnych emocji. Już w 5. minucie wynik otworzył Piotr Zieliński. Później inicjatywę przejęli Chorwaci, którzy w ciągu 21 minut strzelili trzy bramki.

Polacy zdołali jednak odwrócić losy meczu. W doliczonym czasie pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobył Nicola Zalewski, a w 68. minucie do remisu doprowadził Sebastian Szymański. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

Mecz z Chorwacją śledził przed telewizorem również Matty Cash, co relacjonował w swoich mediach społecznościowych. Tuż po ostatnim gwizdku sędziego piłkarz Aston Villi pogratulował swoim kolegom z kadry udanej pogoni za rywalem.

- Świetny powrót, chłopaki - napisał po angielsku, udostępniając post informujący o wyniku meczu.

Wydaje się, że Cash w ostatnich miesiącach wypadł z łask trenera Michała Probierza. Po raz ostatni w narodowych barwach wystąpił w marcu br. podczas wygranego 5:1 meczu z Estonią w barażach do Euro 2024. Od tego czasu nie doczekał się powołania. Jego licznik w reprezentacji póki co zatrzymał się na 15 spotkaniach.