Fenomenalny gol w meczu Dania - Serbia. Dramatyczne sceny na Gibraltarze

PAP/EPA / LISELOTTE SABROE / Na zdjęciu: Yussuf Poulsen strzelił fantastycznego gola w meczu z Serbią

Yussuf Poulsen strzelił gola przewrotką, a Dania wygrała z Serbią 2:0 w kolejnym meczu Ligi Narodów. Sporo działo się też w niższych dywizjach, szczególnie w spotkaniu Gibraltar - Liechtenstein.

W niedzielę grano na wszystkich frontach Ligi Narodów. W najwyższej dywizji na uwagę zasługuje mecz Danii z Serbią. Gospodarze wygrali 2:0, a fenomenalnego gola przewrotką strzelił w drugiej połowie Yussuf Poulsen. Dzięki temu Duńczycy po dwóch kolejkach mają komplet sześciu punktów.

A co niżej? Tu już mamy mecze z udziałem zawodników z polskich lig.

W spotkaniu Luksemburg - Białoruś (0:1) zagrali Edvin Muratović (Odra Opole), Sebastien Thill (Stal Rzeszów) i Jewgienij Szykawka (Korona Kielce).

Słowacja bez żadnych problemów pokonała Azerbejdżan 2:0. W drużynie gospodarzy zagrał Samuel Kozlovsky (Widzew Łódź) i Rahil Mammadov (Radomiak Radom), z kolei Aleks Petkow i Simeon Petrow (obaj Śląsk Wrocław) wystąpili w spotkaniu Bułgarii z Irlandią Północną (1:0).

Dramatyczny przebieg miał mecz Gibraltaru z Liechtensteinem. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, w tym po raz drugi w siódmej minucie doliczonego czasu gry, ale w czternastej doliczonej minucie rywale wyrównali z rzutu karnego, który został podyktowany po interwencji VAR. Co więcej, w 82. minucie Gibraltar nie wykorzystał "jedenastki" - nie popisał się strzelec pierwszego gola Liam Walker.