Na pocieszenie. Ładny gol Mateusza Klicha w USA [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Screen / Leagues Cup / Na zdjęciu: Mateusz Klich strzelił gola dla DC United

Mateusz Klich strzelił całkiem ładnego gola dla DC United w przegranym 1:2 meczu meksykańskim Mazatlan FC w ramach 1/16 finału Leagues Cup. Zespół Polaka odpadł z dalszej rywalizacji.

MLS obecnie pauzuje, ale to nie oznacza, że w USA nie gra się w piłkę. W ostatnich trzech dniach rozegrano mecze 1/16 finału Leagues Cup.

W nocy z piątku na sobotę gola dla DC United strzelił Mateusz Klich, natomiast będzie zadowolony tylko z tego powodu. Drużynowo już tak dobrze nie było, bo przytrafiła się dość niespodziewana przegrana z meksykańskim Mazatlan FC w 1/16 finału.

DC United przegrało 1:2, grając w osłabieniu od 27. minuty, kiedy czerwoną kartkę za uderzenie rywala otrzymał Jared Stroud. Przeciwnik jeszcze do przerwy wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i sytuacja zrobiła się bardzo skomplikowana.

Gospodarze grali ambitnie, w 74. minucie Klich strzelił całkiem ładnego gola z szesnastu metrów, jednak na więcej nie było stać tego zespołu i ekipa z Waszyngtonu odpadła z rozgrywek.