Nie mógł się powstrzymać. Jego reakcja z finału to hit

Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: reakcja Daniego Carvajala

W jednej z akcji pierwszej połowy finałowej rywalizacji Euro 2024 Hiszpania - Anglia Bukayo Saka wymusił faul Daniego Carvajala, po którym Harry Kane domagał się żółtej kartki. Wówczas defensor postanowił z niego zadrwić.

Na niedzielę, 14 lipca zaplanowany został finał Euro 2024. Do ostatniego dnia rywalizacji na niemieckich boiskach wytrwały reprezentacje Hiszpanii oraz Anglii. Oba zespoły w półfinałach zwyciężyły 2:1.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Należy jednak podkreślić, że nikt nie był w stanie wypracować sobie klarownej okazji do otworzenia wyniku. Mimo to na boisku działo się, jak na finał przystało.

W jednej z akcji reprezentant Anglii Bukayo Saka był naciskany przez Daniego Carvajala i postanowił to wykorzystać, wymuszając faul. Po gwizdku francuskiego arbitra Francoisa Letexiera pojawił się przy nim Harry Kane, który domagał się upomnienia Hiszpana.

Obrońca La Furia Roja widząc zachowanie kapitana reprezentacji Anglii postanowił z niego zadrwić. Kamery telewizyjne uchwyciły gest, którym zamierzał przekazać, by napastnik Bayernu Monachium przestał płakać.

Nagranie z reakcji Carvajala na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych zamieścił TVP Sport. Mimo że w opisie możemy przeczytać, że był to gest w stronę Saki, to internauci, a także brytyjskie media podkreśliły, iż dotyczyło to właśnie zachowania Kane'a.